Son Yayınlar

Günün Sözü

04 Kasım, 2015

Paranominal

Aklınızı Alacak Korkunç Gifler

Kayıp Korkular Blog sakinleri sizler için hazırlamış olduğum GİF'leri yayınlayacağım. Amma velakin çocukların yanında sakın bakmayın korkutucu GİF'ler çünkü bir çoğu tanıdığımız bildiğimiz filmlerden alıntıdır. Tanıdık gelebilir ama bilmeyenler için eminim korkutucu olacaktır. En azından içinizin ürpereceğine eminim. Şimdi bu konu altında ben hiç korkmadım yazan biri olursa emin olun en çok o korkmuştur. :)  


Bir gece yatağıma girdiğimde ve uyumadan önce Kayıp Korkular Blogu ziyaret ettim. Sonrasında uyudum gece susayıp uyandığımda tavanda bir şeyin gezdiğinizi gördüm. İnsana benziyordu ama yüzü ve ayakları tersti.

horror, korku, gif


Kardeşimle aynı odada uyuyorduk, yataklarımız karşılıklıydı. Bir gece kulağımda bir nefes hissedip uyandım ve kardeşime baktığımda bir şeyin onu yataktan aşağı çektiğini gördüm.

horror, korku, gif


Evimiz iki katlı müstakil ve eski bir rum eviydi. Evimizin altında mezar olduğunu söylerlerdi. Bir gece annem ve babam dışarıya çıkmışlardı. Bende banyo yapmaya girmiştim.Eski oymalı ahşap bir kapımız vardı. Gözümü ordan alamadım bir genç kız bana bakıyordu. Gözümü açıp kapayana kadar kaybolmuştu...

horror, korku, gifhorror, korku, gif


horror, korku, gif
Email Aboneliği için mail adresinizi girin.: