Son Yayınlar

Günün Sözü

02 Kasım, 2015

Paranominal

En Korkunç Filmler 2015

horror film, korku filmi, horror


Geçmişten günümüze korku dolu filmlerin yeri gelir gerilim dolu, yeri gelir vahşet dolu, yeri gelir gizem dolu ve yeri gelir kan dolu sahnelerinden çok korkmuşuzdur.Ben Darknet olarak yaklaşık 1200'e yakın rahatsız edici ve korku filmi izlemiş biri olarak sizlere bu makalemde izlediğim filmlerin fragmanlarını paylaşacağım.Korku filmi göreceli bir kavram olduğundan bazen gerilim, bazen kan, bazende vahşet, dolu bir sahne ile karşı karşıya kalacaksınız.Yönetmenlerin hatta oyuncuların bile etkisinde kaldığı bu sahneler çok konuşuldu hatta yasaklananlar bile oldu. Şimdiden korku dolu seyirler diliyorum ve sahnelerin bir kısmının +18 olduğunu söylemek istiyorum.


Wrong Turn (2003)

horror film, korku filmi, wrong turn

İlk film Türkçe adıyla Korku Kapanı. Bir okadar kan ve vahşeti barındıran yamyam yani insan eti yiyen, mutasyona uğramış bir grup insanı anlatmaktadır. Filmin geneli ormanda geçiyor ve bol bol vahşet sahnesiyle harmanlanmıştır. Film ilk saniyelerden itibaren seyirciyi avucuna alarak acaba ne olacak demeyi başarmıştır. Devam filmleride bulunan Korku Kapanı kesinlikle izlenebilecek bir filmdir.

10 üzerinden 8.8 

---------------------------------------------------------------------------------


Murder Set Pieces (2004)

horror film, korku filmi, murder set pieces

Rahatsız edici, uncut ve yasaklı bir film açıklaması bile bu üç kelimeden ne kadar zor bir film olduğunu gösteriyor. Yakışıklı ama psikolojik olarak manyak biri olan film karakterimiz. Kadınlara duyduğu inanılmaz kin ve öfkesini yaptığı işkenceden farkedebiliriz. Filmde oral sex olan bir bölümde yohh a.....a diyebilirsiniz. :D Kanın oluk oluk aktığı bu filmi midesine ve bünyesine güvenenler izlesin. Zaten fragmanında izleyebilirim veya izleyemem diyebileceğinizi duyar gibiyim.

10 üzerinden 9
---------------------------------------------------------------------------------

High Tension (2003)


horror film, korku filmi, high tension

Bu filmde bir zamanlar bazı ülkelerde yasaklanmıştı. Filmin genel olarak kan seviyesi üstte. Filmin sonunda seyirciyi ters köşeye yatırmayı başaran filmimizde baş rol oyuncusunun mastürbasyon sahnesiyle afallayabilirsiniz. Gerçekçi efektler ve makyajlar kullanılan görünüşte masum gibi görünen bu filmde yukardaki film kategorine giriyor. Yani midesine ve bünyesine güvenen izlesin.

10 üzerinden 9

---------------------------------------------------------------------------------

Martyrs (2008)


horror film, korku filmi, martyrs

Ahh bu kadınların işkencesi ve zulmü üzerine yapılan filmler yok mu yürek burkuyor. Martyrs filmi gerçekten konu olarak çok orjinal ve özgün. Kesinlikle izlemenizi tavsiye ettiğim iyi bir filmdir. Başlarda sıkıcı fakat ortalarına doğru seyirciyi kavrayan ve bırakmayan bir film. İşkence sahneleri olağan derecede rahatsız edici fakat izlediğinizde bazı sahnelerde göz yaşlarınıza hakim olamayacağınızı görür gibiyim.

10 üzerinden 9.5Email Aboneliği için mail adresinizi girin.:

1 yorum:

Write yorum
sevda
AUTHOR
3 Kasım 2015 11:49 delete

oha bu filmler ne böyle kesin izliycem

Reply
avatar