Son Yayınlar

Günün Sözü

26 Nisan, 2016

Unknown

İfrit'in diyeti-Cinnia filminde Oyuncuları cin çarptı!İfrit'in Diyeti-Cinnia filmi oyuncuları, yönetmen ve yapımcı kadrosu paranormal olaylarla karşılaşınca gösterim alel acele ertelendi.


Cinleri ve bir Mühr-ü Vekil'i konu alan korku filminde Cin Çarpması vakası meydana geldiği iddia ediliyor. İfrit'in Diyeti-Cinnia filminin yönetmen kadrosu ve oyuncuları paranormal vakalar yaşamaya başlayınca, film ekibinde şok durumu meydana geldi ve vizyon tarihi ertelendi. Oyuncular ve yönetmen kadrosu hemen işin ehli bir hoca bulup istişare yaptılar.

VİZYON TARİHİ ERTELENDİ
Filmin yapımcısı ve aynı zamanda yönetmeni olan Özgür Özberk ile Mühr-ü Vekil'i canlandıran oyuncu Kirkor Dinçkayıkçı ile onun cin eşini oynayan Gözde Fidan galadan sonra tuhaf olaylar yaşamaya başladı. Filmde cinlerin dili olarak kabul edilen ve bilinen, filmdede Kali diliyle konuşan oyuncuların yaşadıkları korku dolu ve paranormal olaylar sebebiyle vizyona giriş tarihi belirsiz bir süreye kadar ertelendi.
VİZYON'A GİRİŞ TARİHİ BİLİNMİYOR
Filmin akibeti ve yeni vizyon tarihi daha belli olmadı. Yönetmen kadrosu ve oyuncular  ise soluğu işin ehli olan hayatını anlattıkları hocanın Mühr-ü Vekil H.Ş'nin yanında aldılar.

"HİÇBİR SAHNEYİ ATMADIK"
Bu yüzden Kültür Bakanlığı'ndan bandrol alamadıkları idda edilen filmin yönetmeni  haberlerin asparagas olduğunu söyledi. Özberk, filmin akıbeti hakkında da ipuçları verdi ve "Hiçbir sahneyi atmadık, hem ayin sahnesi hem de Kali dili aynen duruyor. Psikolojik olarak gerildiğimiz aşikar ancak çok yakın bir tarihte izleyicilerin karşısında olmayı planlıyoruz" dedi.


Email Aboneliği için mail adresinizi girin.: