Son Yayınlar

Günün Sözü

14 Mayıs, 2016

Unknown

Deep Web Videoları Vol1İnternetten ve Deep Web'den bulduğum videoları sizlerle paylaşıyorum arkadaşlar. Eminim inanmayanlar olacaktır. İnanıp inanmamak sizin taraffunuzda. Ben videoları ekliyorum gerisi size kalmış. Videoları indirmeden izleyebilirsiniz. Herkes videolar hakkındaki fikirlerini konu altına yorum şeklinde belirtebilir.Satanist Ayin Videosu, 1970 yılında çekilmiştir. Belli çevrelerce kurgu, belli çevrelerce gerçek olarak düşünülmektedir.

Satanist Ayin Videosu : TIKLA İZLE51. Bölgede yapılan bu uzaylı otopsisi ise çok gizli olarak bilinen 51. bölgede nasıl çekildi diye soru işareti bıraktırıyor insanın aklında. Roswell bölgesine düşen bu ölü uzaylı videosu ise çok çarpıcı.

51. Bölge Uzaylı Otopsi : TIKLA İZLE

Bu videoyu izleyince gözlerinize inanamayacaksınız. Çünkü 1973 yılında çekildiği düşünülen bu videoda içine şeytan girmiş bir kişinin nasıl reaksiyonlar verdiğini ve videoyu çeken kişinin nasıl tedirgin olduğunu görünce tüyleriniz diken diken olacak.

İçine Şeytan Girmiş Adam : TIKLA İZLE


Deep Web'de bulunan bir cadı gözlerine bakamayacağınız kadar korkutucu ve bir okadarda ürkütücü. Elindeki materyaller ise oldukça ilginç izleyince vay amk diyeceksiniz.

Deep Web'deki Cadı : TIKLA İZLE


FBİ kamerasından bir Satanist Ayin operasyonu izlemeye kesik olan başların kan ve vahşet dolu bu videoyu izlemeye cesaretiniz var mı ? Bu blogda bulunduğunuza göre vardır heralde.

FBİ Kamerasında Satanist Ayin Baskını :TIKLA İZLE

Email Aboneliği için mail adresinizi girin.:

3 yorum

Write yorum
27 Ocak 2017 21:32 delete

Linkler çalışmıyor değişirseniz sevinirim.

Reply
avatar
cihat aslan
AUTHOR
12 Mayıs 2017 16:54 delete

Abi Android için uygulama yı bulamadım yardım etsene

Reply
avatar
RİTO
AUTHOR
9 Ocak 2019 17:43 delete

youtube dan alınmış saçma videolar hepsi :D bebelerin ilgisini çekersin ancak

Reply
avatar