Son Yayınlar

Günün Sözü

18 Eylül, 2016

Unknown

Annabelle 2 Filminin Fragmanı Yayınlandı Sonuç : KORKUNÇ2014 senesinde çekimine başlanan Annabelle filminin ikinci serisi olan Annabelle 2'nin ilk fragman yayınlandı.Birinci film 2014 senesinde çıkmıştı. Ama sinema severler tarafından vasatın bulunan Annabelle ikinci filmde adeta herkesi altına işetecek gibi. 2017 yılında vizyona girmesi beklenen filmin bir dakikalık yayınlanan fragmanı filmle alakalı pek detay sızdırmıyor olsa da gerilimi derinlerde yaşatacağı kesin.

İlk filmin yönetmenliğini Insidious: Chapter 2 ve The Conjuring gibi yapıtların da yönetmeni olan John R. Leonetti yapmıştı. İkinci filmi ise Leonetti'ye göre daha az yönetmenlik tecrübesi olan  David F. Sandberg yapıyor. Stephanie Sigman, Alicia Vela-Bailey, Miranda Otto gibi usta oyuncuların bulunduğu ve Mayıs 2017'de gösterime girmesi beklenen filme ait bir dakikalık fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Fragman :
etiketler : anabelle 2 izle, anabelle 2 türkçe dublaj izle, anabelle altyazılı izle, anabelle 2 altyazılı izle, anabelle 2 torrent indir, anabelle torrent indir, anabelle 2 tek link,

Email Aboneliği için mail adresinizi girin.: