Son Yayınlar

Günün Sözü

05 Ekim, 2016

Unknown

Haftanın En Korkunç 3 Filmi !Bundan sonra her hafta 3 korku, gerilim ve rahatsız edici türde  film tavsiyesinde bulunacağım arkadaşlar. Her hafta 3 korku filmiyle haftayı korku dolu geçireceksiniz. 1200'e yakın film izlemiş biri olarak sizlere korku filmlerini özenle seçeceğim. Şimdi filmlere geçelim. :)

Bu Konularda İlginizi Çekebilir.

10 Tane Rahatsız Edici Filmler Tıklayın

2013 Yılının En İyi 7 Korku-Gerilim Filmi İçin Tıklayın

Gone Girl (2014)
Film Özeti:


Nick Dunne (Ben Affleck), 5. evlilik yıl dönümlerine kısa bir vakit kala eşi Amy'nin (Rosamund Pike) kaybolduğunu duyurur. Basın olaya hayli ilgi gösterir, polis seferber olur fakat kayıp olan kadın bulunamaz. Bu durum Nick'in üzerindeki baskıyı artırır, yalanları ve tutarsızlıkları göze batmaya başlar. Herkesin aklına tek bir ihtimal gelmektedir: Amy'i eşi Nick öldürmüş olabilir midir?


Fragman:
Antikörper (aka Antibodies) (2005)
Film Özeti :


Uzun zamandır aranan bir çocuk tecavüzcüsü olan Gabriel Engel, polisin kusursuz operasyonuyla yakalanır. Küçük bir kasaba polisi olan Michael Martens, onu sorgulamak için merkeze gelir. Bölgesinde işlenen cinayetleri, Engel’den alacağı bilgilerle aydınlatacağını düşünen Michael, anlatılanları duyunca düşüncelerini değiştirir ve etrafındaki insanlara şüpheli gözlerle bakmaya başlar.

Fragman :
Martyrs (2008)
Film Özeti :


1970’lerin başında, Fransa’dayız. Birkaç ay önce kaybolan 10 yaşındaki küçük kız Lucie yolda başıboş dolaşırken bulunuyor. Vücuduna şiddet uygulanmış fakat hiçbir cinsel taciz izi yok ve kaçırılma nedenleri bir türlü açıklanamıyor. Şokta, kelimelerini kaybetmiş Lucie, bir hastaneye kaldırılıyor ve orada kendi yaşında Anna adında bir kızla arkadaş oluyor. 15 sene sonra… Sıradan bir ailenin kapısı çalar. Evin babası kapıyı açar ve elinde av tüfeğiyle bekleyen Lucie’yi karşısında bulur. İşkencecisini bulduğuna ikna olan Lucie tetiği çeker.

Fragman :
Email Aboneliği için mail adresinizi girin.:

1 yorum:

Write yorum
Adsız
AUTHOR
8 Ekim 2016 00:31 delete

kesin izleyeceğim paylaşım için teşekkürler

Reply
avatar