Son Yayınlar

Günün Sözü

08 Ekim, 2016

Unknown

Link Kısaltarak Oturduğunuz Yerden Para Kazanın
Merhaba arkadaşlar bu yazımda sizlerle Link Kısaltarak Oturduğunuz Yerden Para Kazanın yollarını anlatacağım. Çok basit bir sistem olan link kısaltma sistemi çok yaygın olarak kullanılır. Örnek vermek gerekirsen forumlarda yada kendi sitenizde bir indirme veya yönlendirme linki koyacağınız zaman verdiğim siteden linki kısaltırsanız gösterim başına para kazanbilirsiniz. Basit ve kolay bir sistem herkese tavsiye ediyorum arkadaşlar. Link kısaltma sektöründe gerçekten bir tek lider vardır o da bc.vc 'dir. Bu site paranızı gününde öder, sayımları doğrudur ve dürüstlüğü ile nam salmıştır. Ayrıca adult ve ifşa sitelerinden link kısaltmıyorlar. Üyelik tamamen ücretsizdir arkadaşlar.

1- Forumlarda Link Kısaltma

Arkadaşlar üyesi olduğunuz forumlarda linkerinizi bc.vc link kısaltma servisi ile kısaltıp kullanıcıları yönlendirebilirsiniz. Bu sayede para kazanbilirsiniz.

2- Sitesi Olan Kullancılar

Aslında bunu anlatmama gerek yok fakat bilmeyenler için tekrar geçeyim. Örnek olarak bir siteniz var ve bu sitede indirme linki veya yönlendirme linkleri var bc.vc ile kısaltıp para kazanabilirsiniz.

Email Aboneliği için mail adresinizi girin.:

2 yorum

Write yorum
Samet Teke
AUTHOR
12 Ekim 2016 12:42 delete

hocam wordpresse gecin rahat edersiniz :) ben okuldayazar siteme beklerim http://kapbicay.com

Reply
avatar
Unknown
AUTHOR
1 Mayıs 2017 18:35 delete

www.ekishavuzu.com

Reply
avatar