Son Yayınlar

Günün Sözü

13 Aralık, 2016

Unknown

Dünyanın En Gizemli Aileleri

Dünyanın En Gizemli Aileleri

Dünyada yaşayan birçok topluluk yaptıkları işlerle ön planda yer almıştır. Ayrıca gizemli sırları ile birçok kişi tarafından merak edilmekte ve araştırılmaktadır. Bu ailelerin ortak noktaları parasal güç olmakla beraber aile sınırlarını dünyanın diğer ülkelerine yaymak olduğu da bilinmektedir. Bu aileler yaşadıkları dönemler içerisinde yaptıkları işler ile gündem oluşturmuş ve geçmişten geleceğe bu işlerini de sürdürmüşlerdir. Bu gizemli aileler günümüzde hala popülerteliğini sürdürmektedir. Bu aileler kendi yaşadıkları dönemde dünyaya yön veren isimler de olmuştur. Bu ailelerin başında Rothschild ailesi gelmektedir. Parasal olarak güçlü olan bu aile dünyaya yön vermekle ve savaşları başlatmakla suçlanıyorlardı. Maddi açıdan güçlü oldukları için istedikleri ülkeleri destekleyerek savaşı kazanmalarına yardımcı oluyorlardı.

Rothschild Ailesi

Bu aileni kökeni 18. yüzyıla dayanmaktadır. Alman kökenli Yahudi olan aile Avrupa’daki ülkelere banka kurmakla tanınmaktadırlar. Maddi açıdan güçlü olan bu aile ülkeleri yönetmekle de suçlanmaktaydı. Hala bu ailenin devamı gelmekte ve aileden yaşayanlar bulunmaktadır. Dünyanın en zengin ailelerinin başında gelen bu aileler ile ilgili birçok teoride ortaya atılmıştır.

Rupert Ailesi

Güney Afrika şarap pazarının kontrolünü elinde bulunduran bu aile maddi gücü ile dikkat çekmektedir. Ayrıca özel hastane zinciri de bulunan ailenin sigara üretimi işe iş dünyasına başladığı bilinmektedir. Yatırım gruplarının kontrolünü de elinde bulunduran aile milyon dolarlık serveti ile ön planda yer almaktadır.

Dünyayı Yöneten Şeytani Aileler

Dünya üzerinde hakimiyet kurarak gövde gösterisi yapan bu aileler geçmişten geleceğe hep karanlık işlerle uğraşmışlar ve insanlık üzerinde hakimiyet kurmaya çalışmışlardır. Astor ailesi de bunlardan bir tanesidir. Uyuşturucu ticareti ile ilgilenen bu aile gizemli sırları ile de dikkat çekmektedir. Collins ailesi ise şeytani güçlerle ilgilenen bir aile olarak karşınıza çıkmaktadır. Sanatist akımları dünyaya yayan bu aile beyin kontrolü yapmayı amaçlamıştır.

Dupont ailesi
ise Hitlere cephane yardımı yapan büyük bir ailedir. Ayrıca uyuşturucu ticareti üzerinden de yüksek karlar elde etmiştir. Bu aileler geçmişte büyük işler yapmış ve karanlık güçler adına çalışmıştır. Hepsinin ortak noktası ise dünyayı ele geçirmek ve hakimiyet kurma üzerinedir.

Email Aboneliği için mail adresinizi girin.: