Son Yayınlar

Günün Sözü

23 Nisan, 2017

Unknown

Arka Koltuktaki Katil

Arka Koltuktaki Katil


Şehir efsanesi olarak ortalıkta dolanan bir hikâye var; arka koltuktaki katil. Bu hikâye gerçekten yaşanmış mı yoksa efsane olarak dilden dile dolaşıyor mu henüz net bir açıklama olmasa da okuyucuları oldukça etkilemişe benziyor. Çünkü konusu oldukça ürkütücü olan ve okudukça içlere korku salan bir hikâyedir. Hikâyeyi kim yaşadı ya da kim yazdı belli değil, anonim olarak paylaşılmakta. Bir serinin devamı şeklinde yayınlanmış gibi gözükse de farklı hikâyelerden oluşan bir seri hikâyenin farklı bir bölümünü oluşturmaktadır. Kısa ya da uzun metrajlı herhangi bir filmi yoktur, yalnızca anonim paylaşılmış bir hikâyedir.

Arka Koltuktaki Katil hikâyesi nedir?  
Bir kadın gece vakti bir gece kız arkadaşları ile içki içmek için dışarı çıkmıştır. Beraber vakit geçirdikten sonra gittikleri mekândan çok geç bir saatte çıkıp arabasına binmiştir. Arabasında da ıssız bir otoyolda sürmeye başlamış. Dikiz aynasından baktığında kendisine doğru yaklaşmakta olan bir çift far görmüştür. Araç kendisine iyice yaklaştığında sinyalin açık olduğunu far ederek aracın döneceği ihtimalini düşündü. Fakat öyle olmadı ve araç kadına doğru hızla yanaştı ve selektörlerini yaktı.

Gerilen kadın farlara baktığında sönmüştü fakat ardından tekrar yandı ve araç daha da yaklaşmaya başlamıştı. Kadın arkaya bakmamaya çalışarak çıkış yolu görünene kadar aracını sürüyor fakat arkadaki aracın sürekli farlarını yakıp söndürmesi ile ilgisi dağılıyordu. Tüm yol boyunca araç kadını takip etmeyi sürdürmüştü. Kadın artık tek kurtuluşu evine kadar sürüp koşarak evine gitmek ve hemen polisi aramak olacağını düşündü. Evinin önüne geldi ve arabadan çıktığı an arkadaki aracın sürücüsü ona “kapını kilitlemelisin ve hemen polisi aramalısın” diyerek bağırdı.

Tüm gerçek polis geldiğinde ortaya çıkmıştı. Aslında arka araçta kadını korkutan adam onun canını kurtarmaya çalışıyordu. Çünkü kadının aracında arka koltukta elinde kasap bıçağı olan bir adam vardı ve kadını öldürmeyi planlıyordu. Arka araçtaki adam her far yakıp söndürdüğünde eli bıçaklı adam gözükmemek için saklanıyordu ve tüm yol boyunca saklanmak zorunda kalmıştı. Böylece esas katilden kadın kurtulmuştu.

Email Aboneliği için mail adresinizi girin.:

1 yorum:

Write yorum
Erol Apaydın
AUTHOR
3 Eylül 2018 10:29 delete

Siteye girdiğinde zaten insan ürperiyor. Birde bu paylaşımları gördükten sonra düşünemiyorum :)

Reply
avatar